E-TİCARET SİTELERİ

E-Ticaret Sistemi Nedir?

Online siteler üzerinden müşterilerine ulaşmak isteyen kişilerin şirketleri ya da şahısları adına kurdukları sitelerdir.

E-ticaret, internetin hızla yayılmaya başlaması ile birlikte hayatımıza girmiş olan bir kavramdır.

Özellikle dijital pazarlama unsurlarının artması ve internetin insan hayatında önemli bir hal alması e-ticaret sitesinin pek çok firma ve kişi tarafından kullanmasını sağlamaktadır.

E-ticaret sitesi, herhangi bir ürünün ya da hizmetin çeşitli ödeme seçenekleri ile internet üzerinden ticaretinin yapılması için bir aracıdır.

Tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarının da değişmesine neden olan e-ticaret sitesinin geleneksel alışveriş yöntemlerinden pek çok farkı ve üstün yönü vardır.

Web siteleri ne yarar sağlar?

Web siteleri, kendi özel alan adıyla birlikte internette kendisine ayrılan özel bir alanda paylaşım yapmaya yaramaktadır.

Web siteleri günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Web siteleri, geniş bir çevre ile bilgi paylaşımı yapılmasına olanak sağlamaktadır.

E-Ticaret Sitesinin Faydaları?

Firmaların 7/24 açık olan şubeleridir. Herhangi bir şekilde kapalı olma durumunun olmaması e-ticaret sitelerinin firmalara ve tüketicilere sağladığı en büyük faydalardan bir tanesidir.

E-ticaret sitesi aracılığı ile internet üzerinden alışveriş yapılması tüketicilerin zaman tasarrufu yapmalarını sağlamaktadır.

Tüketicilerin farklı seçenekler arasından kendileri için en uygun seçeneği bulabilmelerine yardımcı olur.

Fiziki mağazalardan daha az maliyetlidir. Mağaza kirası, çalışan maaşı, sigorta primleri, yemek, elektrik gibi pek çok gider bulunmaktadır.

E-ticaret sitelerinin daha düşük maliyetlere sahip olması internetten satılan ürünlerin daha uygun fiyatlı olmasını sağlar.

E-ticaret sitelerin stokta bulundurma gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır depo masrafı vs. gibi masraflardan da kurtulabilirler.

Web tasarım ajanslarının ürettikleri bir hizmet ürünü olarak satıcılarıyla buluşan web siteleri birçok amaçla kullanılıp satış, tanıtım, öğrenim, öğretim, etkileşim, paylaşım ve haberleşme amaçlarına hizmet eder. Bu alanlarda sundukları kaynağı internet kullanıcılarıyla buluşturmak için bir aracı görevi görürler.

Platinum+
Yıllık
23.500
E-Ticaret Paketi
Yeni Başlayanlara
Benim Özelliğim
Benim Özelliğim
Benim Özelliğim
Platinum+ Paketi
Special+
Yıllık
27.000
E-Ticaret Paketi
Yeni Başlayan Tecrübelilere
Benim Özelliğim
Benim Özelliğim
Benim Özelliğim
Special+ Paketi
Premium+
Yıllık
36.000
E-Ticaret Paketi
KOBİ'ler için
Benim Özelliğim
Benim Özelliğim
Benim Özelliğim
Premium+ Paketi
Elite+
Yıllık
64.000
E-Ticaret Paketi
Herşey Dahil
Benim Özelliğim
Benim Özelliğim
Benim Özelliğim
Elite+ Paketi