MOBILE APP HİZMETLERİ

Mobile App Proje Geliştirme Nedir?

Mobil uygulamalar temelde iki farklı işletim sisteminden oluşmaktadır. Birincisi sahibi Google olan Android ikincisi sahibi Apple olan iOS işletim sistemidir. Bu iki farklı işletim sisteminin faklı uygulama yükleme merkezlerinin bulunması dikkat çekerken bunların isimleri de Android için Play Store İOS için AppStore olarak adlandırılıyor. İhtiyaç duyulan birçok uygulama telefonlarda yüklü olarak sisteme girişi yapılırken değişen ihtiyaçlar için yeni taleplerinde ortaya çıkması gündeme geldi. Bu ihtiyaçları karşılamak için uygulama yükleme merkezleri kullanılarak buradaki ortak havuzlardan akıllı telefonlara geçiş yapılabilmektedir.

Birincisi ücretsiz uygulamalar, bu uygulamaları her zaman yüklenebilir ve bir ücret talep etmez ve genelde reklam barındırırlar. Geliştiriciler bu reklamlardan para kazanmayı amaçlarken diğer ücretli olan uygulamalarda ise reklamlara rastlanılmaz. Bu uygulamalar kullanıcılarına hem daha kullanışlı bir ara yüzü sunar hem de internet kotasından tasarruf edilmesini ön plana çıkartır.

İdeal ve özel mobil uygulama geliştirme hizmetlerimizle mobil öncelikli dünyanın gücünden yararlanın. Dijitalleşelim Teknoloji, büyüyen iş ihtiyaçlarınızı karşılama potansiyeline sahip, geliştirme hizmetleri döngüsü sunan mobil uygulama geliştirme hizmeti sağlayıcısıdır. Tüm mobil platformlar için yüksek performanslı, özelliklerle dolu ve dijital olarak dönüştürücü mobil uygulamalar oluşturma konusunda yeterince yetenekli, deneyimli bir ekibimiz bulunmaktadır. Bağlılığı artıran ve gerçek dünyayla etkileşiminizi artıran şık, kullanımı kolay ve üretken mobil çözümler sunuyoruz.

mobile-app
mobile-app-2
Zengin Özellikler:

Müşteri beklentilerini karşılamak için çalışıyoruz ve bu nedenle uygulama içi ödemelerden video konferanstan sosyal medya paylaşımına kadar sorunsuz kimlik doğrulamalı mobil uygulamalar sunmaya odaklanıyoruz.

Yüksek Performans:

Yüksek performanslı bir arka uç sağlayan ve son derece ölçeklenebilir olan sorunsuz ve hızlı mobil uygulamalar oluşturuyoruz.

Güvenlik:

Kullanıcılara güvenli, sorunsuz mobil deneyimler sunarak onların güvenini kazandık. Mobil uygulamamız, eksiksiz bir güvenli ortam sağlayan biyometrik kimlik doğrulama, iki adımlı doğrulama, veri şifreleme ve karmaşık risk analizi özelliklerine sahiptir.

Yeni Yetenekler:

Kullanıcıların katılımını artıran yeni teknolojiler kullanıyoruz.

Tutarlı Mobil Deneyim:

Uygulamanın görünümünden ve verdiği histen ödün vermeden en iyi kullanıcı deneyimini sağlama eğilimindeyiz. Son derece özelleştirilebilir içeriğimiz ve tasarımımız, işletmenizin büyümesine yardımcı olacak en iyi ticari fırsatları sunar.